Restaurace Bobová dráha Praha 9 Prosek


Přebalovací koutekSkluzavkaJídelní židličkaWifiParkováníDomečekNekuřácké prostředí
  • Popis vybavení dětského koutku: V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou. Dětské hřiště mohou návštěvníci areálu využívat zcela ZDARMA!
  • Otevírací doba provozovny : denně 11:00 - 23:00 hodin
  • Adresa : Prosecká 36, Praha 9 (Praha 9), 19000
  • Doplňující informace k adrese : Areál bobové dráhy
  • Telefonní číslo : +420284840524
  • Telefonní číslo 2 :
  • Email 2 :
  • Webstránka 2: http://

Krátký popis provozovny a jejího zaměření :

Restaurace na bobové dráze v Praze 9 na Proseku je součástí areálu bobové dráhy a nachází jen pár minut od rušného centra Prahy, avšak obklopena zelení a klidem. Mezi vinicí Máchalka a přilehlým lesem si můžete se svými přáteli, rodinou, kolegy nebo klienty vychutnat nejen čerstvá jídla z pestré nabídky restaurace, ale také výhled na Prahu a bobovou dráhu. Restaurace Bobová dráha je oblíbenou restaurací nejen pro občany Prahy 9, ale i pro spoustu pražanů a výletníků z blízkého okolí.

Chcete-li pro své děti připravit netradiční a zábavné odpoledne, nabízíme bobování na bobové dráze, lanové centrum pro děti, modelaci balonků nebo facepainting. Pro Vaše dětské party nabízíme možnost spolupráce s animátorem dětské party. Program dětské party můžete také zpestřit programem pro děti. Vše po dohodě, dle vytíženosti restaurace. Pro děti máme také připraveny speciální dětské menu obsahující i jízdy na bobové dráze.

Nabízíme také několik druhů dětských menu a mnoho překrásných dětských narozeninových a jiných dortů.

V areálu bobové dráhy naleznete dětské hřiště s klouzačkou, houpačkami a horolezeckou stěnou. Dětské hřiště mohou návštěvníci areálu využívat zcela ZDARMA!

Kde najdete provozovnu :

Fotografie


Restaurace Bobová dráha Praha 9 ProsekRestaurace Bobová dráha Praha 9 ProsekRestaurace Bobová dráha Praha 9 ProsekRestaurace Bobová dráha Praha 9 ProsekRestaurace Bobová dráha Praha 9 Prosek

Diskuse ( příspěvků: 0)

Příspěvky vyjadřují názory a zkušenosti uživatelů naší databáze, nikoliv naší redakce. Chtěli bychom vás požádat o uvážlivé hodnocení psané slušnou formou. Některé příspěvky mohou být kráceny popřípadě upravovány. Děkujeme za pochopení.

Zadejte text Vaší zprávy :